Czasami pracując nad czymś zastanawiam się jakie dziwny jest ten kraj Polska. A żeby nie dać się wciągnąć w spekulacje lub inne nie potwierdzone kwestie zasłyszane gdzieś przypadkiem, analizuję to na własnych przypadkach.. I otóż z pełną odpowiedzialnością stwierdzam, że kłamać jedna w Sądzie można. A przy najmniej w Sądzie w Otwocku i wszędzie tam gdzie swoimi rączkami sięga Prokuratura Otwocka. A dlaczego tak twierdzę? Bo mam pismo z tejże Prokuratury, które jasno wskazuje, że wolno kłamać. Wolno także
Polecam
Szukaj ze mną
niedziela, 16 listopada 2014
Można kłamać w Sądzie - dokument.
Czasami pracując nad czymś zastanawiam się jakie dziwny jest ten kraj Polska. A żeby nie dać się wciągnąć w spekulacje lub inne nie potwierdzone kwestie zasłyszane gdzieś przypadkiem, analizuję to na własnych przypadkach.. I otóż z pełną odpowiedzialnością stwierdzam, że kłamać jedna w Sądzie można. A przy najmniej w Sądzie w Otwocku i wszędzie tam gdzie swoimi rączkami sięga Prokuratura Otwocka. A dlaczego tak twierdzę? Bo mam pismo z tejże Prokuratury, które jasno wskazuje, że wolno kłamać. Wolno także
piątek, 14 listopada 2014
Skrzyneczki z prawdziwego drewna.
Skąd ten pomysł?
Wiele osób słyszało o "Amerykańskim śnie", który się spełnił. My Polacy także mamy takie sny. Może nawet częściej. Postanowiłem spróbować go zrealizować. Oczywiście miliony złotych czy dolarów nie są mi potrzebne do życia. Ale z pewnością dałbym sobie radę z ich rozdysponowaniem Z wielu powodów w obecnej chwili jestem na 0. A właściwie sporo pod kreską. Komornik na karku za alimenty, które płaciłem, a które matka Dziecka zwracała mi na konto. I mimo, że mam potwierdzenia wysłania i zwrotów to tak naprawdę w tym kraju nikogo to nie obchodzi. Strata pracy jednej, drugiej i trzeciej z wielką pomocą pewnej osoby (od zwrotu alimentów). Czyli najepszy moment aby spróbować zrealizować swój sen o normalnym życiu bez zastanawiania się ile kosztuje kawa w przydrożnym barze, a także ile kropel paliwa
Subskrybuj:
Posty (Atom)

